Poseł Stanisław Piotrowicz

2011

Posiedzenie Zarządu Okręgowego Prawa i Sprawiedliwości

28 listopada 2011r. -W  Przemyślu odbyło się posiedzenie Zarządu Okręgowego Prawa i Sprawiedliwości z udziałem Prezesa Zarządu - posła na Sejm RP Marka Kuchcińskiego. W spotkaniu tym uczestniczył również poseł Stanisław Piotrowicz. Podczas tego spotkania zostały omówione bieżące wydarzenia w kraju i na Podkarpaciu. Ponadto Zarząd podjął uchwały o przyjęciu nowych członków w szeregi Prawa i Sprawiedliwości w Przemyślu, Krośnie, Jaśle i Brzozowie.

Jubileusz Zespołu Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich w Iwoniczu Zdroju

15 października 2011 r. - „Jest w nas wszystkich taka wola, by wracać pamięcią wstecz, by świętować jubileusze, by spotykać się, wspominać minione czasy, obdarowywać życzliwością, by pamiętać o tych wszystkich, którym coś, a może bardzo wiele, zawdzięczamy. To taka potrzeba serca, ale i zwykła ludzka powinność, by oddać szacunek tym, którzy zapisali się w szczególny sposób w naszym życiu”. To fragment przemówienia senatora RP Stanisława Piotrowicza, który uczestniczył w obchodach jubileuszu 50-lecia iwonickiego „Gastronomika”.

W wystąpieniu tym nie zabrakło refleksji oraz historycznych odniesień do sprawdzonych, tradycyjnych form nauczania i wychowania. Gratulując osiągniętych sukcesów senator Piotrowicz życzył jednocześnie obecnym i byłym nauczycielom satysfakcji w niełatwej pracy pedagogicznej. Ponadto na ręce dyrektora Henryka Rosponda przekazał Godło Senatu RP, mające symbolizować uznanie, dla tych co stanowili i stanowią społeczność ZSGH.

1 września 2011r.

1wrzesnia2011_1_min.jpg

1 września 2011r. - Senator RP Stanisław Piotrowicz uczestniczył w uroczystościach nadania Szkole Podstawowej oraz Gimnazjum w Lubatówce imienia Orła Białego. Po Mszy Świętej w kościele parafialnym w Lubatówce przybyli goście udali się do Zespołu Szkół gdzie odbyła się oficjalna cześć uroczystości. Senator Stanisław Piotrowicz wygłosił okolicznościowe przemówienie, w którym podkreślił rolę i wagę zobowiązania, jakie podejmuje dyrekcja, grono pedagogiczne oraz młodzież szkolna, przyjmując tak zacny patronat.

Więcej…

31 sierpnia 2011r.

31sierpnia2011_3

31 sierpnia 2011r. - Na zaproszenie Przewodniczącego Regionu Podkarpacie NSZZ „Solidarność” Tadeusza Majchrowicza, Senator RP Stanisław Piotrowicz wraz z małżonką wziął udział w krośnieńskich uroczystościach zorganizowanych z okazji 31 rocznicy Porozumień Sierpniowych.

Więcej…

Strona 1 z 13