Poseł Stanisław Piotrowicz

10 lipca 2011r.

10lipca2011_3_min.jpg

10 lipca 2011r. – W Rymanowie – Zdroju, po raz jedenasty odbyły się Rymanowskie Spotkania Orkiestr Dętych. Przybyłych gości powitał korowód orkiestr oraz Orkiestra Dęta OSP z Krościenka Wyżnego pod dyrekcją Macieja Filara, która w tym roku będzie obchodzić jubileusz 100 lecia. Następnymi orkiestrami były Orkiestra Dęta OSP z Odrzykonia, Orkiestra Dęta z Iwonicza, Orkiestra Dęta OSP z Beska oraz Orkiestra Dęta z Miejsca Piastowego. Rymanowskie Spotkania zamknęła młodzieżowa Orkiestra Dęta AMI z Budapesztu. 


Na zakończenie wicestarosta Andrzej Guzik i burmistrz gminy Wojciech Farbaniec, pogratulowali muzykom i podziękowali orkiestrom za udział, oraz wielkie zaangażowanie, wręczając na ręce kapelmistrzów pamiątkowe statuetki i kwiaty.
Wśród przybyłych gości, którzy przyjęli zaproszenie na Rymanowskie Spotkania byli m.in.: poseł Piotr Babinetz, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Kazimierz Krężałek, radni, mieszkańcy gminy, powiatu oraz kuracjusze z Uzdrowiska.

W imieniu Senatora RP Stanisława Piotrowicza, przedstawiciel Biura Senatorskiego, złożył stosowne adresy na ręce Organizatorów.