Poseł Stanisław Piotrowicz

14 maja 2011r.

14maja2011_3_min.jpg

14 maja 2011r. – W całym województwie podkarpackim odbył się cykl spotkań – wykładów z udziałem parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości w ramach akcji pt. „Polska jest jedna”. Mieszkańcy Podkarpacia mieli okazję spotkać się i porozmawiać osobiście z parlamentarzystami PiS. W Rzeszowie o godzinie 13 przemawiał prezes Prawa i Sprawiedliwości – Jarosław Kaczyński.


Spotkanie w powiecie krośnieńskim odbyło się o godzinie 14.30. w Gminnym Ośrodku Kultury w Rymanowie. Przybył na nie Poseł do Parlamentu Europejskiego Janusz Wojciechowski, Posłowie na Sejm Barbara Bartuś i Piotr Babinetz. Tematem spotkania była Sytuacja polskiego rolnictwa w Kontekście Unii Europejskiej. Poruszone również zostały kwestie związane z polityką społeczną. W spotkaniu oprócz licznie zgromadzonych mieszkańców powiatu krośnieńskiego wzięli udział Wicestarosta krośnieński Andrzej Guzik, Dyrektor Etatowy członek Zarządu powiatu krośnieńskiego Jan Pelczar, wielu samorządowców oraz przedstawiciel Biura Senatorskiego Senatora RP Stanisława Piotrowicza.

W mieście Krośnie o godzinie 16.00. w restauracji odbyło się spotkanie z Posłami na Sejm Jarosławem Sellinem oraz Piotrem Babinetzem. Poseł Sellin przedstawił wykład pt „Wizja nowoczesnego patriotyzmu. Dziedzictwo polityczne Lecha Kaczyńskiego”. Wśród przybyłych na spotkanie osób – liczną grupę stanowili przedstawiciele samorządu miejskiego oraz samorządu powiatowego na czele ze Starostą krośnieńskim Janem Juszczakiem. Reprezentowane były również Biura: Poselskie Posła na Sejm Piotra Babinetza oraz Senatorskie Senatora RP Stanisława Piotrowicza.

W Sanoku spotkanie odbyło się o godzinie 18.00. Wzięli w nim udział Posłowie na Sejm RP Barbara Bartuś oraz Lech Sprawka, a także powracający z wizyty w USA Senator RP Stanisław Piotrowicz. Na spotkaniu poruszane były kwestie społeczne oraz zagadnienia związane z Zagrożeniami dla polskiej edukacji.