Poseł Stanisław Piotrowicz

Aktualności - 2012

Spotkanie Opłatkowe Klubu PiS Warszawa

11grudnia2012_2.jpg11 grudnia 2012r. - W Warszawie odbyło się Przedświąteczne Spotkanie Opłatkowe Klubu Parlamentarnego PiS, w którym uczestniczył również poseł Stanisław Piotrowicz. Spotkanie odbyło się z udziałem Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, parlamentarzystów PiS oraz współpracujących z Klubem ekspertów.

Więcej…

Zakończenie Peregrynacji Krzyża Papieskiego w Jarosławiu

 7grudnia2012_4.jpg7 grudnia 2012r. - W Jarosławiu odbyło się zakończenie Peregrynacji Krzyża Papieskiego w parafii pw. Chrystusa Króla. W pożegnaniu Krzyża uczestniczył poseł Stanisław Piotrowicz. Krzyż, który bł. Jan Paweł II trzymał w dłoniach w Wielki Piątek, podczas swojej ostatniej Drogi Krzyżowej, nawiedził wszystkie parafie archidiecezji przemyskiej.

Więcej…

„Dzień Górnika” w Zakładzie Robót Górniczych w Krośnie

7 grudnia 2012r. - W Zakładzie Robót Górniczych Krosno Sp. z o.o. odbyły się uroczystości z okazji „Dnia Górnika”. Tradycyjnie jak co roku obchody górniczego święta rozpoczęły się od Mszy Św. w Kościele Farnym pod wezwaniem Świętej Trójcy w Krośnie. Po uroczystej Mszy Świętej górnicy naftowcy w strojach galowych przemaszerowali przez krośnieńską starówkę pod pomnik Ignacego Łukasiewicza, gdzie złożono kwiaty.

Więcej…

Dzień Wolontariatu w Krośnie

5 grudnia 2012r. - W Krośnie obchodzony był Dzień Wolontariatu zorganizowany w ramach Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Spotkanie z tej okazji odbyło się w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie. Poseł Stanisław Piotrowicz nie mógł osobiście uczestniczyć w tym wydarzeniu ze względu na konieczność udziału w obradach Sejmu RP przypadających w dniach 5-7 grudnia br.

Więcej…

Strona 1 z 14